Responsive image


HAKKIMIZDA

Nargile maceramıza 2003 yılında Eminönü semtinde zamanın en moda ürünleri olan sıvama ve döküm nargile çeşitlerini satarak başladık. Sektör büyüdükçe firmamız boş durmadan sürekli yenilikler yaparak en trend ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

İlk işimiz sıradanlaşan kahveci tip nargile şişeleri yerine yep yeni ve o güne kadar hiç görülmemiş nargile şişelerini piyasaya sunmak olmuştur. Yıl 2005 ve Türkiye'nin ilk altın yaldızlı kristal kesme şişeleri tarafımızca gün yüzüne çıkarılmıştır. Artık nargilenin soluk şişeleri yerini kristal rengarenk şişelere bırakmıştır.

Ardı ardına yenilikler sunmayı hedef edinen dinamik ekibimiz artık ilkleri başarmanın verdiği azimle yeni bir ilki daha hayata geçirmeyi hedef edinmiştir ve plastik poşetlerde sıradan ambalajlarda satılan nargile kömürlerinin yerine kalitesi ve ambalajıyla ses getirecek bir kömür üretmeyi planları arasına koymuştur. Ve yıl 2008, Türkiye'nin ilk ve tek küp kömürünü ZG markasıyla piyasaya sunmuştur. Kömürün farklı farklı ambalajlarda ve en temiz halini gören müşterilerimiz kısa zamanda markayı en beğenilen kömür markası olarak zirveye taşımıştır.

Piyasanın isteklerini gözardı etmeyerek sürekli istişare mekanizmasını işleten ve neyi, nasıl yapabilirizin sorularının arayışı içinde müşterilerine odaklanan firmamız yeni bir marka ve yeni bir ürün hedeflemiştir. Uzun arayışlar ve çalışmalar sonucu binlerce yol katedilerek yepyeni bir formül kullanılarak o güne kadar odun talaşıyla imal edilip satılan çakmakla yanan kömürü yerine Dünya'nın ilk ve tek hindistan cevizi kabuğu kullanılarak üretilen çakmakla yanabilen kömürünü sektörün hizmetine sunmuştur. Hemen akabinde COCOTURK markalı küp kömürlerininde üretimi ve satışı başlanılmıştır.

Öncedende belirttiğimiz üzere istişare mekanizmasını işleterek müşterilerimizin istek ve şikayetlerine cevap verebilmek için daha iyiye ulaşabilme adına Endonezya'da kömür üretim tesisi kurmuştur.

Ayrıca firmamız toptan nargile ve aksesuar satışıda yapmaktadır.

COCOTURK kendi sektörünün öncü firması olmuş hem üretici, hem ithalatçı hem de ihracatçı pozisyonları olan bir firmadır. Ayrıca Yurt dışı ihracat ve ithalat görevlerini seviye yükselterek başarıyla sürdürmektedir.

İşletmemiz kısa süre içerisinde, “kaliteli ürün ve kaliteli hizmet” anlayışını kendisine ilke edinerek verdiği hizmetler ile siz kıymetli müşterilerimizin teveccühünü kazanmış, nargile kültürüne yeni bir anlam katmış ve nargile dünyasında da önemli bir yer edinmiş bulunmaktadır. Her zaman kaliteye önem veriyoruz ve ürünlerimizi üretirken en kaliteli hammaddeleri seçiyoruz. Firmamız dinamik ve çalışkan yönetici ve personelleri sayesinde siz değerli müşterilerimize sürekli hizmet vermeye devam edecektir.